Etykiety

wtorek, 12 kwietnia 2011

PODZIĘKOWANIA

dla gości stały się bardzo modne:-) Pamiętam, że gdy ponad 3 lata temu brałam ślub i planowałam swoje wesele byłam bardzo zaskoczona pomysłem na małe prezenciki dla gości. U mnie były to kolorowe migdały w pudełeczkach w kształcie krzesełek. Przesłodkie! Niestety, zdjęcia się nie uchowały :-( 
Teraz podziękowania dla gości robi się nie tylko z okazji ślubu. Widziałam gipsowe aniołki na chrzciny, a nawet śliczne figureczki z okazji ukończenia roczku przez Maleństwo. Uważam, że to naprawdę super miły gest i ten pomysł mi się podoba bardzo. Więc gdy zostałam poproszona o stworzenie takiego aniołeczka jako podziękowanie od razu wziełam się do roboty :-)

Wyszedł jamiołek na serduszku, pomysłu nie do końca mojego lecz podpatrzonego w gazecie "Porcelana Fria" (niestety numeru nie pamiętam), za to nie jak w orginale z "zimnej porcelany", a z mojej ukochanej masy solnej i przez to odpowiednio do jej własciwości zmodyfikowany :-)

Jamioł jest przykładowym egzemplarzem i mam nadzieję, że osobie, która o jego stworzenie poprosiła się spodoba :-) 

Myślę, że dziękim takim małym orginalnym dodatkom nasze święta stają jeszcze bardziej orginalne i zapamiętywalne :-) Po prostu - wyjatkowe :-)))
  

3 komentarze:

  1. Ojej, no słodycz!! :)
    Prześliczny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ to jest urocze - na pewno goście będą zachwyceni. Na naszym ślubie 5 lat temu goście dostali cukierki w złoconym opakowaniu z bilecikami z podziękowaniami. Wtedy to była nowość, że hoho ;)

    Ps. Ponieważ założenia blogowe mi się rozczłonkowały, zapraszam na herbatkę na mój drugi blog http://domowaszuflada.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń