Etykiety

niedziela, 8 stycznia 2012

2012

Nowy Rok zaczynam od przeprosin! Więc, przepraszam wszystkich, którzy do mnie pisali, którzy o kontakt prosili bądź też jakiekolwiek zamówienia składali. Nie było mnie i szczerze mówiąc nie jestem pewna czy już wróciłam. A wszystkiemu winne… moje serducho. Odmówiło posłuszeństwa już po 31 latach bezustannej pracy i sprawiło, że ostatni miesiąc mego życia upłynął u lekarzy, w szpitalach i na wszelkiego rodzaju badaniach. Niestety jeszcze nic do końca się nie wyjaśniło więc może się zdarzyć, że nadal mnie na blogu mym nie będzie :-( Ale korzystając z okazji trochę się pochwalę :-) Nowym miejscem zamieszkania, z widokiem na piękną gliwicką wieżę Eiffla ;-)
Cysia pod naszą przydomową wieżą :-)
I zima w naszym ogrodzie :-)
 Pochwalę się też faktem, iż nową pracę udało mi się zdobyć i ponownie w spedycji pracuję :-)) A w tym roku, pomimo wielu zdrowotnych kłopotów – choinkę z córcią ubrałyśmy śliczną!
 
 
A tak oto jak Kropka spędza tegoroczną zimę w ogródku :-) Może ognisko?
Obiecuję poprawę!
Trzymajcie się cieplutko!!!!!

7 komentarzy:

 1. Zdrówka dużo życzę! Trzymaj się!

  OdpowiedzUsuń
 2. zdrowie najważniejsze :) trzymaj się :)
  śliczna choinka i jeszcze ładniejsza stroicielka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dołączam się do życzeń zdrowia! Mam nadzieję, że niedługo wszystko pozytywnie się zakończy i już na stałe do nas wrócisz, bo tęsknię za Twoimi solniaczkami! Trzymam kciuki! Choinka super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szybkiego powrotu do zdrowia i dużo sił! Pozdrowienia, Karolina

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego, Kochana... Zdrówka! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zatem jesteśmy prawie sąsiadkami :-) Ja z Zabrza, więc może kiedyś, gdzies uda nam się spotkac na kawkę, jak myslisz? :-)
  Ale, ale... Problemy z serduchem, w wieku 31 lat?? Nie za wczesnie, Moja Droga? Zadbaj o siebie, nie stresuj. Nie wiem, co lekarze mówią, ale zdecydowanie probloemy z pikawką zostaw sobie na starsze lata, masz na to czas :-) Zdrowia życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. To Ty się trzymaj!! Zdrówka życzę!

  OdpowiedzUsuń