Etykiety

czwartek, 13 stycznia 2011

EKSPERYMENTY Z MASĄ SOLNĄ

staram się robić zawsze. Muszę przyznać, że bardzo ale to bardzo ten materiał lubię :-) Ogladając strony z koralikami (i nie tylko) fimo pomyślałam o tym, żeby technikę tworzenia wzorów na koralikach przenieść na masę solną. Długo nie myśląc i korzystając z pomocy mej siostrzyczki stworzyłam, a w sumie to stworzyłyśmy kilka wersji masy solnej, którą wykorzystałyśmy tradycyjnie, czyli do... jamiołów :-)))

Pierwsza próba, była próbą stworzenia kolorowych spirali ozdabiających masę. Wyszło całkiem, całkiem. Oto jamioł stworzony z eksperymrntalnego wytworu ;-)


Sukieneczka jest naprawdę kolorowa, a po lakierowaniu pięknie się błyszczy. Niestety, na zdjęciach tego efektu nie wiadć :-(

Po kolorowych spiralkach przyszedł czas na ... zebry :-)

Na a jak już doszłyśmy do zeberek to powstały i cętki :-))) A jamioły obowiązkowo już z serduszkami :-))Ogólnie rzecz biorąc to znowu jestem "zawalona" jamiołkami!


3 komentarze:

 1. Widze,ze i u ciebie lepienie idzie pelna para.Ten pierwszy aniolek chyba najbardziej przypadl mi do gustu.Koraliki z fimo sa swietne,mozaiki,owoce itp idt-ja nie robie,bo po prostu za drogie to u mnie jest,wiec sobie sama mase produkuje.Ale kiedys wiem,ze nie wytrzymam i kupie.Juz tak mam:)Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. co jeden to fajniejszy.Te włosy są super:)
  Przesyłkę wysłałam,ale pakował mąż więc jak coś to przepraszam za zapakowanie:):)Powinno być ok.Tak przynajmniej przysięgał:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne aniołki i czas na malowanie sukienek zaoszczędzony, też kiedyś tego próbowałam :-)
  Pozdrawiam.
  Zapraszam http://ankarcraft.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń