Etykiety

czwartek, 10 listopada 2011

:-(

Gdy napiszę, że u mnie znowu zmiany to pewnie nikt już, a nikt się nie zdziwi :-) Więc piszę: U MNIE ZNOWU ZMIANY! Rozpisywać się nie będę, gdyż nastrój mam podły! Na razie napiszę tylko tyle, że właśnie złożyłam wypowiedzenie w pracy, a w poniedziałek mam bardzo, ale to bardzo ważną rozmowę kwalifikacyjną w następnej pracy. Bardzo Was proszę dobre duszyczki o trzymanie za mnie kciuków! Odezwę się gdy tylko humor wróci aby nie zadręczać Was za bardzo ;-)

7 komentarzy:

 1. Kochana... trzymaj się dzielnie!! Wiele osób jest teraz z Tobą myślami... Odpoczywaj w weekend.. a w poniedziałek trzymam kciuki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki, ja tez chętnie bym prace zmieniła tylko u mnie w mieście z inna krucho :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana moja, trzymam kciuki za Ciebie i Skarbkę Twoją maleńką, bo wiadomo, że gdy mama ma podły humor to dzieciom smutno.
  Z całego serca życzę Ci, aby w końcu wszystko się ułożyło, najlepiej jak się da.

  Nie zdążyłam napisać o Aniołkach solnych poniżej. Cudne są po prostu REWELACYJNE!!!!!! Ptaszkowy naj naj naj, ale obiektywnie patrząc każdy jest cudny i wyjątkowy.

  Ściskam czule :*

  OdpowiedzUsuń
 4. trzymaj się :) będę trzymać kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście, że trzymam kciuki.
  JH

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzmymam kciuki najmocniej jak się da! To może ja przejmę Twoją poprzednią pracę, bo swojej też mam dość... Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko, na pewno się uda!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dziękuję!!!! Co ja bym bez Was zrobiła :-))))

  OdpowiedzUsuń